AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Vildane Zeneli flet për operacionet plastike, dhe “raportin” me 50 Cent e Capital T (Video)

0 139

Këngëtarja dhe modelja, Vildane Zeneli, ka folur për karrierën e saj dhe gjithçka rreth jetës së saj në një intervistë për Klan Kosovën.

Emisioni Prive ka arritur që të raelizojë një intervistë me Vildane Zenelin, ku ajo për gazetarin tashmë të famshëm që ishte në shtrat me të, Artan Telakun, u shpreh për shumë gjëra që nuk ka folur më parë.

Ajo ka folur rreth raporteve të saj me 50 Cent që u spekulua se është në lidhje, teksa po ashtu komentoi edhe foton me Capital T.

Ajo shprehet edhe për operacionet plastike, teksa nuk nguron të flasë për familjen e saj që u tha se nuk i flet më.

Shikoni intervistën e Vildane Zenelit, të famshmes me prapanicën gjigante:

... (several lines of code) ...