AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Sytë e Besnikut te gjoksi i Encës (Foto/Video)

0 115

Enca Haxhia ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shihet duke kënduar me frontmenin e “NRG Band”, Besnik Qaka.

Mirëpo, gjatë procesit të kungimit, gjoksi i këngëtares atraktive tërheq sytë e këngëtarit kosovar.

besnik

“Në prapaskenë me Besnik Qakën, duke u argëtuar para koncertit”, ka shkruar Enca në postimin e saj. /AlbaChat/

Videon mund ta Shikoni duke klikuar këtu “Enca dhe Bsniku”

... (several lines of code) ...