AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Sara Cardin, kjo kampione seksi e karate (Foto)

0 105

Sara Cardin njihet si kampionia seksi e karatesë në Itali – sepse njihet për dy aspektet shumë të fuqishme të saj.

Edhe pse njihet si e tillë 28 – vjeçarja aspiron të vlerësohet më shumë për punën e saj si atlete, se sa për pamjen e saj.

Që e vogël Sara ka qenë e apasionuar pas arteve marciale, pasion ky i trashëguar nga gjyshi dhe babai saj.

Ajo ka fituar shumë tituj në rang botëror, si dhe është shpallur kampione botërore e karatesë në “Mondiale a Brema 2014”. /AlbaChat/

sara-1

sara-2

sara-3

sara-4

... (several lines of code) ...