AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Rita Ora pa brendshme në Oscar after-party (Foto)

0 141

Rita Ora ka shkëlqyer jo vetëm në skenën e Oscarit, por edhe në ndejën e organizuar pas eventit.

Këngëtarja shqiptare mrekulloi kur performoi këngën “Glateful” në skenën e ngjarjes më të madhe të botës së filmit.

Por ajo nuk u mjaftua me kaq. Rita tërhoqi vëmendjen e mediave edhe me veshjen e saj në ndejën e organizuar nga revista Vanity.

Bukuroshja kosovare kishte zgjedhur një fustan të zi transparent në njërën anë dhe që tregonte se ajo nuk mban aspak të brendshme.

Madje nga prapa duhej sikur ka mbuluar vetëm vijën ndarëse të vitheve, duke u bërë kështu cak i fotografëve.

Rita tërhoqi vëmendje edhe në arritje të Oscarit, ku kishte veshur një fustan elegant ngjyrë të kaltër, si dhe në performancën e saj ku kishte zgjedhur një fustan bardhezi. /AlbaChat/

25FBBC3700000578-2964910-Style_statement_The_24_year_old_Brit_showed_off_her_brave_sense_-a-166_1424690580309

25FBAC6900000578-2964910-Mind_the_flash_While_most_people_would_shy_away_from_the_glare_o-a-169_1424690580451

25FBD16200000578-2964910-A_real_head_turner_She_no_doubt_stole_much_of_the_attention_at_t-a-167_1424690580341

... (several lines of code) ...