AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Rita Ora e lumtur që spektaklet “luftojnë” për të

0 110

Spekulimet e shumta se dy spektaklet më të mëdha britanike po luftojnë për të siguruar Rita Orën në juri, e kanë bërë shumë krenare këngëtaren e famshme me prejardhje shqiptare.

Edhe pse ka refuzuar të tregojë nëse ka marrë ofertë nga X Factor për t’u larguar nga The Voice, Rita thotë se “lufta” mes spektakleve është kompliment i madh për të.

“Është komplet i madh, sigurisht….kompliment masiv”, ka thënë Rita Ora për “The Sun”.

“Të shikosh këtë luftë më bën të ndihem shumë veçantë”, ka shtuar ajo.

Kënga e fundit e Ritës është “Poison”, e cila u pëlqye mjaft shumë nga publiku.

... (several lines of code) ...