AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Rita dhe Iggy bashk para mbrëmjes gala “Grammy Awards” (Foto)

0 98

Rita Ora është parë në mbrëmjen “Para-Gala” të mbajtur në hotelin Beverly Hilton, Los Angeles.

Ajo ishte e shoqëruar nga kolegia e saj, reperja Iggy Azalea me të cilën kanë super-hitin “Black Widow”.

Fotot që tregojnë se si janë dukur Rita e Iggy në këtë mbrëmje mund t’i shihni më poshtë. /Telegrafi/AlbaChat/

rita-iggy-1

rita-2

iggy-2

... (several lines of code) ...