AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Reperi Kastriot Rexha i njohur me emrin e tij artistik Majk është shumë i pëlqyer për publikun

0 164

Këtë e dëshmojnë këngët e tij të cilat janë të klikuara aq shumë.

Majku me këngën e tij ‘Fund’ ka arritur 10 milionë klikime në Youtube, transmeton AlbaChat AL.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Majku, në profilin e tij në Instagram.

Majku gjithashtu ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjell këngë të reja.

... (several lines of code) ...