AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Pas operacionit, ja ku shkoi Adelina Tahiri

0 114

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri si duket tani është shumë mirë pas operacionit.

Ajo ditë më parë kishte përfunduar një operacion në këmbë,transmeton AlbaChat AL.

Adelina përmes një postimi që ka bërë në profilin e saj në Instagram ka treguar se ka shkuar në pushime tani që është shëruar.

Ajo po qëndron në Bansko, por nuk ka treguar se kush po e shoqëron atë.

 

... (several lines of code) ...