AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Nxehen gjakrat: Vjen reagimi i Encës kundrejt Noizyt (Foto)

0 145
Këngëtarja Enca Haxhia dhe reperi i njohur Noizy i kanë prishur keq punët mes vete.
Pas intervistës së dhënë mbrëmë, aty ku Enca foli për arritjen e marëveshjes me ‘Universal Music’ ku edhe tha se gjithçka është bërë në mënyrë direkte dhe ata ia kanë ndjekur këngët asaj ka ardhur reagimi publik i Noizyt, shkruan lajmi.net

Ai në Instagram tha se Enca meritat po i merr vetë dhe se ai ka qenë që i ka ndihmuar ta arrijë marëveshjen e lartëpërmendur duke e përjashtuar kështu nga grupi OTR.

Më pas vjen vetë Enca me një reagim të cilin mund ta lexoni më poshtë:

... (several lines of code) ...