AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Njihuni me politikanen shqiptare që i përngjan Kim Kardashian-it (Foto)

0 125

Demokratja Grida Dume ka pësuar një incident me veshje, derisa po largohej drejt makinës së saj, pas një tubimi zgjedhor në Durrës.

Kandidatja e Partisë Demokratike për kryetare të Durrësit Grida Dume, pësoi një ‘incident’ derisa po bënte fushatë në këtë qytet.

Për shkak të motit fustani i saj ekstravagant i ka vizatuar trupin, duke ofruar një pamje në stilin e yllit televiziv Kim Kardashian.

gridas

gridas 2

gridas 3

... (several lines of code) ...