AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Një amvise seksi si Kate Upton (Foto)

0 135

Kate Upton ka pozuar për një set fotografik për numrin 100 të V Magazine, që tregon se si do të ishte modelja e famshme nëse nuk do të kishte bërë karrierë në fushën e modës.

23-vjeçarja merr rolin e një amvise për fotografitë e realizuara nga fotografi Sebastian Faena duke pozuar në kuzhinë me një fustan ngjyrë floriri që i nxjerr në pah dekoltenë.

Në njërin nga imazhet, asaj i është bashkuar edhe qeni i saj, Harley, transmeton TCH.

Upton aktualisht po punon për një film me titull “The Disaster Artist”, ku do të interpretojë James Franco dhe vëllai i tij i vogël, Dave.
kate1
kate2
kate3
kate4

... (several lines of code) ...