AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Nasri: Messi e Ronaldo nuk janë nga kjo galaktikë

0 113

Samir Nasri e ka lëvduar superyllin e Barcelonës, Lionel Messi, para ndeshjes së Ligës së Kampionëve që zhvillohet të martën mbrëma në Etihad Stadium.

Manchester City duhet ta ndalë argjentinasin në mënyrë që të shpresojë për kualifikimin në çerekfinale.

“Messi dhe Ronaldo luajnë në galaktikën e tyre personale”.

“Mirëpo, të tjerët, Suarez dhe Neymar, janë në nivel të njëjtë me Sergio (Agueron). Ne nuk do të kemi frikë”, ka deklaruar francezi.

Duke komentuar humbjen nga edicioni i kaluar, mesfushori ka thënë se City e respektoi së tepërmi Barcelonën, prandaj nuk u tregua i suksesshëm. /AlbaChat/

... (several lines of code) ...