AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Modelja shqiptare vjen me set nudo (Foto, +18)

0 148

Modelja shqiptare, Iris Shala, ka ardhur me një set të ri fotografik, ku shihet mjaftë joshëse.

Ajo është fotografuar nga fotografi Michael Tabarosky, transmeton Zëri.

Bukuroshja shqiptare ishte edhe fytyra e parë e edicionit gjerman të revistës prestigjioze Playboy.

Ndër të tjera, ajo është edhe mbesa e ish-aktorit tonë të madh, Abdurrahman Shala.

iris1iris3iris4iris5iris6iris7iris8iris8airis10iris11iris13iris14iris112

... (several lines of code) ...