AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

“Mehmet Kosova” në lidhje me ish-gruan e Arda Turan (Foto)

0 119

Kenan Imirzalıoglu, tani edhe zyrtarisht ka një të dashur të re.

Aktori turk, më mirë i njohur si “Mehmet Kosova”, ka filluar një jetë të re përkrah top-modeles Sinem Kobal.

Në fakt, ai është kapur me bukuroshen turke duke dal nga një restorant në Stamboll në orët e para të mëngjesit të ditës së diel, transmeton Telegrafi.

Sipas mediave turke, ‘misit’ i lidhjes së dyshes së famshme tukre është aktorja Berguzar Korel, e njohur ma mirë në Kosovë sipas serialit “1001 Netë” me rolin e Sheherzades.

Kujtojmë se modelja turke deri para një muaje ka qenë bashkëshortja e futbollistit të Atletico Madridit Arda Turan, ndërsa Kenani ka qenë në lidhje kohë më parë me bukuroshen Nur Yerlitas. /Telegrafi/AlbaChat/

metis

sibeli-2

sibeli-1

... (several lines of code) ...