AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Martohet Argjentina Ramosaj!?

0 105

Këngëtarja Argjentina Ramosaj duket se i ka dhënë fund beqarisë pasi është martuar me të dashurin e saj.

Mediat kosovare raportojnë se këngëtarja tashmë është Argjentina Fetahu, bazuar në një fotografi të postuar i fejuari, Dukagjin Fetahu, në rrjetet sociale.

Dyshja, të cilët i fejuan disa javë më parë gjatë pushimeve në Tajlandë, në fotografinë e postuar duken me unaza në gisht ku bie në sy mbishkrimi “Mrs. Fetahu”.

Sipas Koha.Net, ata tashmë janë kurorëzuar dhe se pritet të bëhen prindër gjatë këtij viti, pasi këngëtarja është shtatzënë me fëmijën e parë. /Telegrafi/

20150209232230127

... (several lines of code) ...