AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Maria Sharapova në plazhet e Malit të Zi

0 151

Maria Sharapova e humbi edhe njëherë mundësinë për të fituar Uimbëlldonin.

Por tenistja ruse duket në formë të mirë.

Ajo u fotografua duke pushuar në ishullin e Shën Stefanit në Mal të Zi.

28-vjeçarja ka një fizik për t’u admiruar.
maria2-638x1024

... (several lines of code) ...