AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Luan Krasniqi e komenton fitoren e Mayweather

0 89

Boksieri i famshëm shqiptar, Luan Krasniqi e ka komentuar meçin e zhvilluar në mes të Floyd Mayweather dhe Manny Pacquaios

Boksieri junikas nuk është marrë shumë me fitoren e dyshimtë të Mayweather, por është i mendimit se ky meç shpejt e meriton revanshin, transmeton indeksonline.
“Ishte një luftë e shquar mes dy boksierëve të mëdhenjë si Mayweather dhe Pacquaios. Kjo ndodh shpesh në boks, boksieri që mbrohet të fitoi në fund”.

“Mendoj se kushtet janë të përkryera për rimeç. Pacqauios e dëshmoi veten se e meriton edhe një shans për titullin botëror dhe duhet ti shikojmë dy boksierët prapë në ring” ka thënë Krasniqi.

... (several lines of code) ...