AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Lady Gaga si gjithmonë tërheq vëmendjen (FOTO)

0 131

Ajo që tërhoqi vëmendjen si gjithmonë në tepihun e kuq të “Grammy Awards” ishte Lady Gaga, transmeton Klan Kosova.

Gaga kishte veshur rroba të lëkurës me ngjyrë të zezë, ndërsa gjoksin e kishte ekspozuar pothuajse të tërin.

Këngëtarja e njohur gjatë kësaj mbrëmje ka performuar së bashku me grupin e njohur rok “Metallica”.

Related image

 

... (several lines of code) ...