AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Kjo është Charlotte, me format super seksi (Foto +18)

0 148

Modelja e mirënjohur, Charlotte McKinney ka treguar se pse ajo është një prej femrave më të bukura në botë.

22 vjeçarja jo vetëm se është e bukur, por ajo është edhe tejet seksi.

Charlotte po merr pjesë aktualisht në “Dancing With The Stars” dhe me fotot e fundit nuk po lë vend për imagjinatë.

Ajo u shfaq në bikini tejet seksi duke treguar format e saj perfekte dhe faktin se do të ishte femra e ëndrrave për secilin mashkull. /Telegrafi/

charlotte-1

charlotte-2

charlotte-3

charlotte-4

... (several lines of code) ...