AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Ja përse janë të shkëlqyeshme në krevat femrat me trup të bujshëm

0 104

Nëse i doni damat me trup të plotë, atëherë ky tekst do t’ju interesojë – lexoni dhjetë arsyet përse janë të shkëlqyeshme në shtrat.

Edhe shkenca ka konstatuar
Hulumtimet shkencore tregojnë që meshkujt janë “të programuar” në atë mënyrë që të joshen nga femrat me trup të bujshëm, transmeton Telegrafi. Kush do të mund t’i përballojë figurës së tillë që i ngjason orës së rërës?!

Apetiti i shëndetshëm (seksual)
Asgjë nuk është më seksipile se sa femra e cila di të kënaqet – ha ëmbëlsira kur i hahen, pi një gotë verë atëherë kur dëshiron, mirëpo kur dëshiron të përjetojë orgazmën, duhet të jeni të përgatitur…

Jeta është e shkurtër…
…që të arrini të kaloni me vajzën e cila është e fiksuar me futjen e kalorive dhe e cila kohën pas seksit në vend të përkëdheljes e shfrytëzon për të biseduar për dietën e re.

Gjinjtë e mëdhenj
Të shtojmë – nuk është çdo gjë tek gjinjtë, mirëpo nuk duhet injoruar nëse femra ka gjinj të bukur.

Prapanica
Hulumtimi ka treguar që femrat me prapanicë të madhe lindin fëmijë më inteligjentë për shkak të sasisë së madhe të omega 3-shit – thartirë yndyrore e shtresuar në prapanicë.

Fokusimi në gjërat argëtuese
Damat me trup të bujshëm nuk do të humbin kohë duke u përpjekur që të veshin xhinse tre numra më të vegjël, por në gjëra shumë më argëtuese – në poza të reja të seksit, në shpërthimin e afshit…

Rehatia
Do të pajtoheni, gjinjtë e bujshëm të femrave me trup të formësuar janë vendi ideal në të cilin mund ta mbështesni kokën pas “aksionit” të mirë.

Ato janë supermodele të vërteta
Nëse mendoni pak më mirë, do të kuptoni që femrat me trup të formësuar bujshëm para qindra vjetësh kanë qenë sinonim i bukurisë dhe i seksipilitetit – deri në kohën kur pistën e modës e zaptuan “skeletet lëvizëse”.

Damat e njohura me trup të bujshëm
Mendoni vetëm për Jennifer Lopezin, Kim Kardashianin, Kelly Broken…Jemi të bindur se nuk duhet asgjë më tepër të shtojmë. /Telegrafi/AlbaChat/

... (several lines of code) ...