AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Ja 11 lojtarë që u mbaron kontrata në fund të 2014

0 114

Viti 2015 po fillon, ndërsa për disa lojtarë është fundi i një epoke.
Ne do ju paraqesim 11-shën që i’u skadon kontrata në vitin 2015 dhe kjo është një skuadër, që mund të ndërtohet pa shpenzuar para.

Ja cila është ajo:

Portier: Sirigu;
Mbrojtës: Dani Alves, Demichelis, Chiellini, Marcelo;
Mesfushor: Gerrard, De Jong, Khedira;
Sulmues: Luiz Adriano, Gignac, Giovinco.

... (several lines of code) ...