AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Gold AG me 15 projekte deri në fund të vitit

0 102

“Jetimi i babës” titullohet projekti më i ri i reperit Arian Agushi, të cilin e solli në bashkëpunim me Taulant Bajraliun ditë më parë.
Ky videoklip është i katërti me radhë brenda dy muajve të fundit ndërsa i nënti sa i përket vitit 2015.
Për Telegrafin Gold Ag tha se nuk e ka ndërmend të ndalet me kaq, pasi deri në fund të vitit do të sjell edhe projekte të tjera.
“Kjo nuk është e tëra, deri më tani janë publikuar nëntë ndërsa vitin do ta përmbyllim me 15 projekte”, tha Goldi.
Të gjitha projektet e rep artistit kanë arritur pëlqyeshmërinë e publikut, duke mbledhur miliona klikime në kanalin “Youtube”. /Telegrafi/

... (several lines of code) ...