AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Futbollistët e Realit e përshëndesin Besart Berishën

0 135

Futbollisti Besart Berisha është përshëndetur nga yjet e Real Madrid, të cilët janë duke qëndruar në Australi për përgatitjet parasezonale.

Ata kanë bërë një vizitë në Melbourne Victory, klub në të cilin luan futbollisti me prejardhje nga Kosova, Besart Berisha.

Berisha si më i miri në kampionatin australian është përshëndetur nga futbollistët Los Blancos të cilët vizitën e tyre e kanë përdorur si rast për të dhënë këshilla të ndryshme rreth futbollit për lojtarët nga liga australiane, transmeton Klan Kosova.

... (several lines of code) ...