AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Enrique i jep leje Messit: Mund të ketë seks 20 orë para finales

0 100

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, është treguar më liberal se sa që kemi mundur të mendojmë.

Ekipi i Barcelonës ka vendosur që të gjithë lojtarët të shkojnë në Berlin bashk me të dashurat e tyre.

Madje, El Mundo Deportivo raporton se liria e lojtarëve shkon edhe në dimensione të tjera.

Luis Enrique madje i ka lejuar Lionel Messit që të ketë seks me të dashurën e tij deri 20 orë para ndeshjes finale ndaj Juventusit.

Pos Messit, edhe lojtarët e tjerë mund të kenë marrëdhënie seksuale sepse mund të flejnë me të dashurat e tyre. /Telegrafi/

... (several lines of code) ...