AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Enca në ‘zi’/ Godet Ermal Mamaqin dhe vrerin e tij (Foto)

0 119

Enca i ka kushtuar një postim të fortë personit që të cilin dikur e ka quajtur mik.

Bëhet fjalë për Ermal Mamaqin i cili ka hedhur baltë mbi punën e këngëtares.

“Por nje gje qe se kam bere kurre eshte te peshtyj mbi pjaten ku kam ngrene,mbi nje person qe e kam quajtur familje, dhe nje person qe eshte larguar nga te gjithe duke me mbrojtur dhe suportuar me shume se kushdo, e dine miqte,koleget,fansat dhe Zoti se mirenjohja dhe dashuria ime ska munguar kurre (ti e di me mire se te gjithe) Por nje gje qe me dhemb shume eshte te me mohohen meritat e mia publikisht (xing me ermalin) dhe une serish nuk bera ze por te kerkova takim privatisht per tu sqaruar si miq,nje takim qe nuk u be kurre . Intervista ime ne Prive ne asnje pjese nuk ka shprehur mosmirenjohje dhe aq me teper vrer(sic po ben ti tani) ndaj teje.” –shkruan Enca krahas fotos së publikuar e cila është krejtësisht e zezë.

... (several lines of code) ...