AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Deputetja e bukur e Kuvendit të Kosovës me mbulesë (Foto)

0 147

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale, në të cilat shfaqet e mbuluar me shami.

Ajo ka treguar se është mbuluar për shkak të Mevludit dhe e ka falënderuar Zotin që i ka dhënë fuqinë dhe këndelljen drejt përfundimit të doktoraturës.

Nuk ka dyshim se Duda duket shumë mirë edhe me mbulesë. /Telegrafi/

dudaduda12

... (several lines of code) ...