AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Adelina Tahiri kërkon të fejohet (Foto)

0 170

Adelina Tahiri mesa duket ka filluar ta kërkojë fejesën, edhe pse thotë se ende nuk e ka gjetur “princin e ëndrrave”, këngëtarja tregon se është në kërkim e sipër.

Së fundi, Milot Nuraj nga emisioni “Diçka po Zihet” i RTV 21 është fejuar me bukuroshen prishtinase, Alba Hoti, e një nga fotot e postuara në rrjetet sociale nga çifti bëri bujë të madhe për disa komente që përfshin edhe vetë këngëtaren shkupjane, transmeton Telegrafi.

“Hajde zhag, zhag, Bleronë unë, pastaj ti”, ishte komenti që këngëtarja Tahiri kishte shkruar, duke iu drejtuar prezantueses së RTV 21, Blerona Zeqiri. /Telegrafi/

adelina-tahiri

... (several lines of code) ...