AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Në prag të ‘El Clasicos’ Messi “puth” Ronaldon

“Messi duke u puthur me Ronaldon”, është kjo një pamje që ndoshta asnjëherë nuk e keni menduar se do ta shihni.

0 130

Po, një pamje e tillë saktësisht mund ta shikoni në rrugët kryesore të Barcelonës, Passeig de Gracia, si pjesë e festimit të Ditës së St Georget, që mbahet të shtunën, transmeton Koha.net.

Pasi artisti katalunas, Tvboy, i njohur për pikturat e tij kontraverse ka titulluar këtë vepër “Dashuria është e verbër”, shkruan Goa

Kjo pikturë me siguri se do të marrë vëmendjen në prag të përballjes ndërmjet këtyre dy yjeve, pasi të dielën zhvillohet “El Clasico”, Real Madrid – Barcelona.

 

... (several lines of code) ...