AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

ARSENALI E NAPOLI, 50 MILIONË EURO PËR YLLIN E TORINOS

Andrea Beloti duket se po luan sezonin e fundit në fanellën e Torinos.

0 98

Sulmuesi italian është duke u kërkuar nga Arsenali dhe Napoli. Mediat italiane shkruajnë se ‘Topçinjtë’ dhe napolitanët janë duke përgatitur një super-ofertë për Belotin.

Vera që po vjen pritet të jetë e ‘nxehtë’ për Belotin, për të cilin ‘Topçinjtë’ dhe Napoli janë gati t’i investojnë 50 milionë euro.

Beloti ka bërë një super-sezon me Torinon dhe duket se ardhmja e tij do të jetë në një klub shumë më të madh.

... (several lines of code) ...