AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Kourtney Kardashian kapet nga paparaci me ish-burrin e saj në Hawaii

Kourtney Kardashian edhe pse e ndarë pushimet e saj është duke i kaluar me ish-burrin dhe tre fëmijët e tyre në Hawaii.

0 93

Kourtney Kardashian edhe pse e ndarë pushimet e saj është duke i kaluar me ish-burrin dhe tre fëmijët e tyre në Hawaii.

Kourtney duket se po i shijon tej mase pushimet në rrethin familjar, bashkë me ish-burrin Scott Disick, shkruan DailyMail, transmeton Koha.net.

Kourtney dhe Scott kishin një marrëdhënie për nëntë vite dhe sollën në jetë tre fëmijët e quajtur Mason, Penelope dhe Reign, por lidhja e tyre ka përfunduar pothuajse 2 vjet më parë.

Edhe pse nuk janë më në lidhje, burime nga “Entertainment Tonight”, zbulojnë se ata kanë shkuar për të festuar diçka në Hawaii si një familje.

... (several lines of code) ...