AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Dardan Berisha ndahet edhe prej Florenta Islamit?

0 140

Duket se largësia ka bërë që të mos funksionojë lidhja mes çiftit.

Dardan Berisha i ka dhënë fund lidhjes edhe me Florenta Islamin.

Dyshimet erdhën pasi basketbollisti pejan ka fshirë të gjitha fotografitë me Florentën të cilat i kishte publikuar në të kaluarën në llogarinë personale në Instagram, transmeton Telegrafi.

Gjithashtu edhe në Facebook më nuk mund të shohim imazhe të përbashkëta të çiftit ndërsa mbetet të shihet se sa i vërtetë është ky lajm.

Kujtojmë se në të kaluarën basketbollisti i ekipit italian Juvecasetra ka qenë në lidhje me Elita Rudin ndërsa Florenta ishte e fejuar me reperin Getoar Selimin-Getin. /Telegrafi/

... (several lines of code) ...