AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...

Kryeministri Rama i përgjigjet deklaratës së Bashës pas takimit me aleatët

0 77

Kryeministri Edi Rama i pergjigjet deklarates se opozites, duke u shprehur i gatshem per dialog.

“Lulëzim ta kam thënë kaherë, jam i gatshëm për dialog sa herë PD do dialog dhe për gjithçka, kudo e kurdo!

Caktoje vetë vendin dhe orën”, ka shkruar Rama ne faqen e tij zyrtare ne FB, ne nje postim pak minuta me pare.

 

... (several lines of code) ...