AlbaChat
Këtu Bisedohet dhe Lexohet Shqip...
Lifestyle

Lifestyle

LULE LAKËR NË FURRË

Përbërësit 1 lule lakër 2 vezë 1 gotë të çajit vaj vegjetal 1 gotë djath kaçkavall 2 gota miell 2 Hudhra 1 qepë gjysme kopër të grirë 1 Pluhur pjekje kripë Biber i zi Hapat 1 Lule lakrën…
Lexo më Shumë...

I KENI SKUQUR GABIM VEZËT DERI MË SOT

Një vezë e skuqur është gatimi më i thjeshtë që mund të bëhet, por ta bësh si duhet është më e vështirë sesa duket. T’i hedhësh pak vaj dhe ta kthesh nga ana tjetër pasi të jetë skuqur njëra anë, do të thotë ta skuqësh gabim vezën. Që…
Lexo më Shumë...
... (several lines of code) ...